Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Výprodej! CRIVIT Sprej na opravu pneumatik Zobrazit větší

CRIVIT Sprej na opravu pneumatik

CRIVIT Sprej na opravu pneumatik

Nový produkt

Opravný sprej Crivit 75ml na provizorní opravu defektů standardních i UST pneumatik kol. Opraví a nafoukne plášť(s duší i bez) v jednom kroku aniž se umažete, otvor do 2mm vzniklý v plášti utěsní a současně i pneumatiku dohustí.

Více informací

9 ks

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 věrnostní bod. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1 věrnostní bod , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5,00 Kč.


Více informací

Opravný sprej Crivit 75ml na provizorní opravu defektů standardních i UST pneumatik kol. Opraví a nafoukne plášť(s duší i bez) v jednom kroku aniž se umažete, otvor do 2mm vzniklý v plášti utěsní a současně i pneumatiku dohustí. Obsah nádobky vystačí minimálně na opravu pláště 28x1,9. Nelze aplikovat v případě velkého poškození, proražení boku nebo v případě poškození ráfku. Součástí je také redukce na ventilek pro AUTO / VELO - sprej na opravu cyklopneu . - většinou není potřeba dodatečného lepení - pro všechny běžné ventilky jízdních kol a pneumatik až do rozměru 29" - bez demontáže kola - oprava a nahuštění jedním stisknutím - objem 75ml Spray uchovávejte na suchém místě, chraňte před dětmi, nevystavujte teplotám nad 40°C, práznou nádobku nepropichujte a ani nevhazujte do ohně. Odložte na místech k tomu určených a následnému ekologické likvidaci. Hořlavina F+ - extrémně hořlavý

30 dalších produktů ve stejné kategorii: